Podążanie, tańczy ZYGZAK

Wczoraj (14.02.) w Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku odbyła się premiera spektaklu „Podążanie” w wykonaniu zespołu tańca współczesnego „ZYGZAK”. Spektakl pełen pięknych ruchów, muzyki, tańca, z cudowną historią w tle. To wszystko mogą Państwo jeszcze zobaczyć na deskach GOKu, ostatnie wolne miejsca 1 marca godzina 18.00, rezerwacja telefoniczna: 17 27 77 044.  Oryginalnym pomysłem jest zamiana miejsc, tam gdzie zawsze występowali artyści siedzą widzowie, a w miejscu gdzie była widownia tańczą młodzi artyści z ZYGZAKA.  Dla widzów przybyłych na podążanie, czekało kilka niespodzianek. 3 premiery filmów, w tym wspaniały film z udziałem ZYGZAKA i przy reżyserii Natalii Olszańskiej „TANIEC w czterech porach roku”.

FILMY Z KONCERTU ZOSTANĄ OPUBLIKOWANE 2 MARCA !


Serdeczne gratulacje dla całego zespołu za naprawdę udane przedstawienie, koncert. Podziękowania od zespołu dla pani Agaty za przygotowanie choreografii. Dla pracowników GOKu za stworzenie wspaniałego klimatu.
Dodaj do Google Plus

1 - ilość komentarzy :

  1. naprawdę świetna sprawa :) koncert jeden z najlepszych! urok, muzyka, choreografia :) dziewczyny i Łukasz dają z siebie wszystko :) gratulacje!

    OdpowiedzUsuń