Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Rozbita szyba w sali GOSiR

Dziś 26.02. pracownicy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku zauważyli rozbitą szybę w sali sportowej. Szyba, która została najprawdopodobniej rozbita butelką po piwie znajduje się od strony ulicy Mostowej. Od dziś tą sprawą zajmuje się frysztacka policja. Jeśli mogą państwo pomóc w jakikolwiek sposób w złapaniu osoby odpowiedzialnej za ten czyn, policja prosi o kontakt 17-27-65-372 - posterunek Frysztak lub 997.  Czyn ten zagrożony jest karą od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności lub karą grzywny.

Art. 288. § 1. Kto cudzą rzecz niszczy, uszkadza lub czyni niezdatną do użytku,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 2. W wypadku mniejszej wagi, sprawca  podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 3. Karze określonej w § 1 podlega także ten, kto przerywa lub uszkadza kabel podmorski albo narusza przepisy obowiązujące przy zakładaniu lub naprawie takiego kabla.
§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 następuje na wniosek pokrzywdzonego.
Prześlij komentarz

2 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
 1. halo halo niezalezne z was media:P:P gdzie jest artykuł o stoku w gogołowie co wczoraj tu był??? hahaha ale sie boicie

  OdpowiedzUsuń
 2. Sprostowanie właściciela do posta „Obrotowa kamera na wyciągu”

  Chciałbym napisać parę słów dlaczego został usunięty artykuł – post – „Obrotowa kamera na wyciągu”. Portal Frysztak24.pl jest moją prywatną inicjatywą lokalną, niestety przez to, że pracuję w firmie SCROLLNET, portal został z tą firmą skojarzony, co jest całkowitą nieprawdą. Firma SCROLLNET nie jest właścicielem portalu Frysztak24.pl.
  Przez opublikowanie w/w artykułu może ucierpieć firma SCROLLNET, jej reputacja i jej klienci, a POWTARZAM, nie ma ona nic wspólnego z portalem frysztak24.pl - jedynym właścicielem portalu frysztak24.pl jestem ja.

  Jeszcze raz bardzo proszę nie kojarzyć portalu frysztak24.pl z firmą SCROLLNET.

  POZDRAWIAM
  Właściciel portalu
  WOJCIECH PATLA

  OdpowiedzUsuń

Below Post Ad