„Siatkarski Turniej Pracowników i Przyjaciół Oświaty Gminy Frysztak" VIDEO19 lutego 2013r. na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Gogołowie odbył się „Siatkarski Turniej Pracowników i Przyjaciół Oświaty Gminy Frysztak”. W turnieju udział wzięli pracownicy i przyjaciele Zespołu Szkół w Lubli, Zespołu Szkół w Stępinie, Szkoły Podstawowej we Frysztaku, Gimnazjum Publicznego we Frysztaku, Zespołu Obsługi Ekonomiczno - Administracyjnej Szkół we Frysztaku z Panem Wójtem Janem Ziarnikiem na czele oraz pracownicy Zespołu Szkół w Gogołowie.
Rozgrywki przeprowadzone zostały systemem „każdy z każdym" do 15 punktów. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali siatkarze GOSiR Frysztak: Pan Kuba Czekajowski oraz Pan Krzysztof Król. Obsługę techniczną zapewnił Menedżer Sportu GOSiR Pan Wojciech Arciszewski. Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku wspólnie z nauczycielami  biorącymi udział w rozgrywkach. Oficjalnego otwarcia turnieju dokanał Dyrektor GOSiR Pan Marek Armata.
Cały turniej przebiegł w miłej i radosnej atmosferze, oczywiście rywalizacja była zacięta, wszystkie drużyny bardzo się starały i dały z siebie wszystko. Zwycięzcami okazali się pracownicy Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego we Frysztaku, to właśnie oni otrzymali puchar „Belfr Przechodni”. 

II miejsce zajął  Zespół Szkół w Gogołowie, III miejsce - Zespół Szkół w Stępinie, IV miejsce - Zespół Szkół w Lubli, V miejsce - Zespół Obsługi Ekonomiczno - Administracyjnej Szkół we Frysztaku. Dziękujemy za wspaniałą zabawę i serdecznie pozdrawiamy wszystkich uczestników turnieju!

Zdjęcia w galerii
Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz