DZIEŃ OTWARTY w przedszkolu w Gogołowie

Dnia 19 marca 2013 roku w Przedszkolu Publicznym w Gogołowie odbył się DZIEŃ OTWARTY. Na zaproszone dzieci i ich rodziców czekało wiele atrakcji. Uroczystość rozpoczęła się od powitania Gości przez dyrektora ZS w Gogołowie. Kolejnym punktem był program artystyczny w wykonaniu przedszkolaków, na który składały się piosenki, wierszyki i tańce.

Dzieci uczęszczające na zajęcia z języka angielskiego wykazały się świetną znajomością tego języka w zaprezentowanych piosenkach i zabawach. Zaproszeni  mogli bliżej zapoznać się z  ofertą  przedszkola, która przedstawiona została za pomocą prezentacji multimedialnej. Po części oficjalnej przyszedł czas na wspólne zabawy w przygotowanych kącikach zabaw.

Główną atrakcją była dmuchana zjeżdżalnia i basen z kulkami. Bardzo dużym powodzeniem cieszył się też kącik do malowania twarzy. Dzieci mogły także korzystać z tablicy multimedialnej, na której bardzo chętnie rysowały.Cała uroczystość upłynęła w miłej atmosferze przy smacznym poczęstunku i dobrej zabawie. Zapraszamy do galerii zdjęć na stronie www.zsgogolow.pl
Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz