Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

„II Ogólnopolski Spływ Kajakowy Rzeką Wisłok”

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku oraz Śląskie Stowarzyszenie Kajakowe ”WIKING" zapraszają na „II Ogólnopolski Spływ Kajakowy Rzeką Wisłok”. Patronat Honorowy nad spływem objął Prezydent Miasta Krosna. Spływ odbędzie się w dniach 19 – 21 kwietnia 2013 roku.  II Ogólnopolski spływ został oficjalnie wpisany do kalendarza 2013 Polskiego Związku Kajakowego.

Dla niezdecydowanych, przypominamy film z III spływu kajakowego organizowanego przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku.

W sobotę 19 kwietnia spotkamy się we Frysztaku przy GOSiR .Tutaj biwakujemy i stąd w dniu 20 kwietnia wyruszymy w kierunku Krosna gdzie otworzymy sezon 2013 - spływem kajakowym rzeką Wisłok (oficjalnego otwarcia spływu dokona Prezydent Miasta Krosna). W tym dniu pokonamy pierwszy etap trasy z Krosna do Frysztaka. We Frysztaku gdzie będziemy nocować odbędzie się biesiada. Rano 21 kwietnia wyruszamy z Frysztaka do Strzyżowa, po zakończeniu spływu około godz. 15:00 w Strzyżowie odbędzie się oficjalne zakończenie spływu (rozdanie cennych nagród, pucharów i medali).

Więcej informacji na stronie GOSiR Frysztak, link - kliknij tu, lub na stronie Śląskiego Stowarzyszenia Kajakowego "Wiking, link - kliknij tu.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad