MIĘDZYGMINNA LIGI HALOWA „FRYSZTACKA DZIECIĘCA ZIMA PIŁKARSKA” - drugie miejsce klasy sportowej z SP Frysztak

W niedzielę (7.04.) w sali SP Frysztak został rozegrany ostatnie zawody z cyklu „MIĘDZYGMINNEJ LIGI HALOWEJ „FRYSZTACKIEJ DZIECIĘCEJ ZIMY PIŁKARSKIEJ”. W zawodach uczestniczyło 6 drużyn w tym dwie drużyny z klasy sportowej Szkoły Podstawowej we Frysztaku prowadzone przez Pana Leszka Jędrysika.


Turniej miał 3 odsłony dwie w sali Szkoły Podstawowej we Frysztaku oraz jedną w ZS Wiśniowa. Podczas turnieju rozegrano 60 spotkań, które wyłoniły najlepsze drużyny turnieju, najlepszego bramkarza i piłkarza - zawodnika turnieju.

Reprezentanci Gminy Frysztak - FOTO: GOSiR.Frysztak.pl
Dla drużyn z klasy sportowej reprezentujących Gminę Frysztak turniej zakończył się sukcesem – pierwsza drużyna zajęła II miejsce w turnieju a druga drużyna VI miejsce. Ważnym do podkreślenia jest fakt, że dwie frysztackie drużyny (uczniowie klas sportowych)  kierowane przez Pana Leszka Jędrysika były jedynymi drużynami  w turnieju, które  składały się z zawodników dwóch klas jednej szkoły, a nie drużyn  składających się z zawodników z całej  gminy lub wspieranych przez gminy ościenne.

Oficjalne wyniki:
  • miejsce I:  Grodzisko
  • miejsce II: Klasa Sportowa szkoły Podstawowej we Frysztaku
  • miejsce III: Wojaszówka
  • miejsce IV: UKS „Wilki” Wiśniowa
  • miejsce V: Zaborów 
  • miejsce VI: druga drużyna klasy sportowej SP we Frysztaku 
Najlepszym zawodnikiem został:  Wasilewski Michał z Wiśniowej
Najlepszym bramkarzem wybrano: Huberta Mleczko z Grodziska

Gratulujemy wszystkim zawodnikom sportowej pasji, umiejętności i radości z gry w piłkę nożną. Organizatorom gratulujemy dobrego turnieju i rozwoju sportu wśród młodzieży. Frysztak24.pl jako portal mieszkańców dla mieszkańców Gminy Frysztak patronował medialnie „MIĘDZYGMINNEJ LIDZE HALOWEJ”. Wicej informacji oraz zdjęcia z turnieju znajdą Państwo na stronie www.gosir.frysztak.pl.
Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz