Orzeł na fali. Strzelec remisuje.

Orzeł wygrywa kolejne spotkanie na wiosnę. Do tej pory drużyna z Lubli rozegrała 3 spotkania, wszystkie zakończyły się zwycięstwem seniorów Orła Lubla. Strzelec na wiosnę nie prezentuje się już tak dobrze, w 3 meczach drużyna z Frysztaka wygrała raz i dwa razy zremisowała.

W XX kolejce (kilka kolejek jest przełożonych) o mistrzostwo A klasy, Orzeł wygrał na własnym stadionie z Sobniowem Jasło. Bramki dla zespołu z Lubli zdobyli Marcin Lorenc, Sławek Majewski z rzutu karnego, Krzysiek Żurowski, oraz Michał Majewski. Orzeł jest liderem rozgrywek A klasy – Krosno II. Po 17 kolejkach zawodnicy z Lubli maja 40 punktów na swoim koncie.

W 19 kolejce Strzelec rozgrywał mecz na wyjeździe. Przeciwnikiem drużyny z Frysztaka był Kamieniarz Golemki. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Po 19 kolejkach Strzelec z 36 punktami zajmuje 3 miejsce w tabeli. Do lidera frysztacka drużyna traci 2 punkty.

Więcej informacji na stronach:
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz