Intensywny weekend majowy dla piłkarzy

W ciągu długiego weekendu, od 1 maja do 5 maja drużyny z gminy Frysztak rozegrały w sumie 5 spotkań. Strzelec Frysztak rozegrał 3 spotkania, a Orzeł Lubla 2.
Jedna wygrana i dwa remisy – bilans długiego weekendu Strzelca
Strzelec pierwsze spotkanie rozgrywał 1 maja, przeciwnikiem frysztackiej drużyny był Borowiec Straszęcin, mecz zakończył się remisem 1:1. Drugie, wyjazdowe spotkanie Strzelec wygrał 1:0, przeciwnikiem była drużyna LKS Pustków. Kolejne spotkanie rozgrywane we Frysztaku znów zakończyło się remisem, tym razem 0:0 z LKSem Głowaczowa.

Jeden remis i przegrana – bilans długiego weekendu Orła.
FOTO: Michał Szopa KS ORZEŁ LUBLA 
Orzeł w czasie długiego weekendu rozgrywał 2 spotkania. Pierwsze spotkanie na wyjeździe przegrał 4:3 z Tempo Nienaszów. Drugie spotkanie rozgrywane w Lubli zakończyło się remisem 2:2 a przeciwnikiem była drużyna Victoria Kobylany.

Strzelec po majowym weekendzie piłkarskim jest na 3 miejscu i do lidera A klasy dębickiej traci 6 punktów. Orzeł nadal jest liderem, ale ma już tylko punkt przewagi nad drugą drużyna, która ma rozegrany jeden mecz mniej od seniorów z Lubli.

Więcej informacji na stronach:
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz