Były upały. Dziś trzeba uważać na burze.

Po upalnym dniach, nad Podkarpacie nadciągają burze. Ostrzeżenie pierwszego stopnia wydał Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie.

Ostrzeżenie pierwszego stopnia (3 stopniowa skala) ma ważność od godz. 07:00 dnia 30.07.2013 do godz. 23:00 dnia 30.07.2013. 

W tym czasie IMGW przewiduje wystąpienie burz, lokalnie z opadami gradu, podczas których opady deszczu wyniosą od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm, a wiatr osiągnie w porywach do 80 km/h. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawisk meteorologicznych na terenie naszego województwa to 90%.

Ostrzeżenie numer 63 wydał dyżurny synoptyk IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie Michał Solarz.

FOTO: imgw.pl
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz