Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Kradzież, nietrzeźwi kierowcy, zakłócanie ciszy nocnej oraz niewybuch. Czyli co działo się w Gminie Frysztak w ostatnim tygodniu lipca

W ostatnim tygodniu lipca policjanci pracujący na terenie Gminy Frysztak mieli 15 różnych interwencji. W tym czasie a dokładnie 27.07. w Stępinie miała miejsce kradzież z włamaniem do magazynów. Sprawcy zostali ustaleni i zatrzymani do wyjaśnienia sprawy.

27 lipca zatrzymano kierowce seata pod wpływem alkoholu w miejscowości Twierdza. Kolejny kierowca, który wsiadł na podwójnym gazie został zatrzymany również w Twierdzy dzień później. W czwartek 29.07. policjanci zatrzymali rowerzystę w Kobylu, który był pod wpływem alkoholu.

Na terenie naszej gminy nie obyło się bez zakłócania ciszy nocnej. Policjanci interweniowali we Frysztaku (28.07.) w Twierdzy (30.07.) oraz w Stępinie (31.07.)

29.07 w Hucie Gogołowskiej został znaleziony niewypał z czasów II wojny światowej. Policjanci którzy przybyli na miejsce, zabezpieczyli je do czasu przyjazdu patrolu rozminowania 21 Batalionu Dowodzenia.

Inne interwencje miały miejsce w Twierdzy, Gliniku Średnim, Stępinie, Gliniku Dolnym.

Więcej informacji o zdarzeniach, w których interweniowali policjanci znajdą Państwo na stronie www.podkapracka.policja.gov.pl

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad