Susza i braki wody w frysztackim wodociągu

W związku z trwającą suszą zasoby wody w ujęciach będących własnością naszego zakładu zostały znacząco ograniczone, dlatego zwracamy się z apelem do odbiorców wody o racjonalne i oszczędne korzystanie z wodociągu komunalnego. Prosimy o zaprzestanie podlewania trawników, ogródków, działek, mycia samochodów oraz innego wykorzystywania wody niezwiązanego z codziennymi potrzebami. Jednocześnie informujemy o konieczności wprowadzenia przerw w dostawie wody do czasu poprawy sytuacji na ujęciach wody. Przerwy w dostawie wody następować będą w godzinach nocnych oraz w razie konieczności również w godzinach południowych.
ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

1 - ilość komentarzy :

  1. Susza jest jedynie jedną z przyczyn braku wody. Prawdziwa przyczyna jest zupełnie gdzie indziej. Jeśli będzie dalej tak wkrótce wody będzie brak.
    Kto jest bliżej zainteresowany może być poinformowany telefonicznie. KYSY tel:781-096-772

    OdpowiedzUsuń