GMINNY OŚRODEK SPORTU ORAZ ZARZĄD ODDZIAŁU GMINNEGO ZWIĄZKU OSP WE FRYSZTAKU ZAPRASZAJĄ NA „II FRYSZTACKI BIEG POD GÓRĘ”

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczej Straży Pożarnej we Frysztaku zapraszają na: „II FRYSZTACKI BIEG POD GÓRĘ”

Celem imprezy jest propagowanie biegania, zdrowego stylu życia oraz aktywnego wypoczynku wśród mieszkańców Gminy Frysztak.
Zapraszamy przedszkolaków i dzieci z rodzicami, młodzież, dorosłych, rodziny, szkoły, klasy sportowe, jednostki OSP oraz wszystkich, którzy cenią sobie ruch na świeżym powietrzu.

Impreza skierowana jest do wszystkich, którzy chcą spróbować sił w sportowej walce o medale oraz tych, którzy chcą miło i na sportowo spędzić wrześniową niedzielę.
W naszym wyścigu najważniejszy jest udział i dobra zabawa, dlatego oprócz medali za miejsca na podium przygotowaliśmy losowanie cennych upominków wśród wszystkich uczestników biegu.  
Do wylosowania między innymi:
- całosezonowy karnet na basen w roku 2014,
- firmowe koszulki, 
- sprzęt sportowy i gadżety sportowe, 
Dodatkowo:
- upominki otrzymają wszyscy uczestnicy biegu przedszkolaka, najmłodszy i najstarszy uczestnik zawodów oraz najliczniejsza rodzina.
- w kategoriach KM III i KM IV będzie można wygrać zniżki na kursy językowe ufundowane przez Szkołę Języków Obcych Masters z Rzeszowa.
- w kategorii OSP do wygrania medale w kategorii indywidualnej KM oraz Puchar w kategorii drużynowej – suma czasów dwóch najszybszych zawodników z jednej jednostki. 

ZAPRASZAMY:
NIEDZIELA 15 WRZEŚNIA 2013R. 
ZBIÓRKA 13:45 W GOSIR FRYSZTAK 
ZAPISY PRZYJMUJEMY W BIURZE GOSIR LUB TEL. 17 2777 111

Więcej informacji na stronie organizatora GOSiR Frysztak - link kliknij tu

Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz