Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Sportowo, turystycznie, historycznie w wrześniowy weekend

W najbliższy weekend jednostki, stowarzyszenia, centra turystyczne pracujące na terenie Gminy Frysztak przygotowały szereg ciekawych imprez, każdy z mieszkańców naszej gminy powinien znaleźć coś dla siebie, jak i całej rodziny.

W sobotę odnawiamy szlaki, Schron-Ball, I liga tenisa stołowego
Zaczynamy w sobotę o 8.00 rano od odnawiania szlaków turystycznych na terenie Gminy Frysztak, więcej informacji znajdą Państwo pod tym linkiem – Kliknij tu ! Punktualnie o 10.00 startuje II OTWARTY TURNIEJ KOSZYKARSKI „SCHRON-BALL 2013”. Więcej informacji ;ink – Kliknij tu ! O godzinie 16.00 zapraszamy na mecz tenisa stołowego do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego, przeciwnikiem Strzelca będzie BISTS Bielsko-Biała. Więcej informacji pod tym linkiem – Kliknij tu !
Niedziela to tenis ziemny, piłka nożna i piknik militarny
W niedzielę zaczynamy od 10.00 „Jesiennym Amatorskim Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Frysztak”. Zawody będą rozgrywane na korcie GOSiR Frysztak. link do wiadomości – kliknij tu! Pół godziny później o 10.30 wystartuje kolejna edycja Amatorskiego Turnieju Piłki Nożnej Wsi o Puchar Przechodni Wójta Gminy Frysztak. To już drugi turniej tego typu – link do wiadomości kliknij tu! Na zakończenie tego ciekawego weekendu zapraszamy do Stępiny (Schron kolejowy), tam od 13.00 rozpocznie się Piknik Militarny ze Strzelcami – link kliknijtu !

Linki do imprez:
SOBOTA
NIEDZIELA
Informacje pochodzą z:

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad