Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Wypadek, 2 kolizje, 3 kradzieże i 2 nietrzeźwych kierowców – Początek września w statystykach policyjnych

W pierwszych 10 dniach września policjanci, pracowali przy różnych zdarzeniach na terenie Gminy Frysztak. W tym czasie policjanci interweniowali 2 razy w domach, pracowali przy jednym wypadku i 2 kolizjach. Zatrzymali 2 nietrzeźwych kierujących pojazdami. Policjanci pracowali przy 2 kradzieżach z włamaniem oraz wyjaśniają sprawę kradzieży telefonu.

Do wypadku Opla Astry i Motocykla doszło w Gliniku Dolnym 2 września. Pisaliśmy o tym na portalu – link do artykułu kliknij tu !

Również 2 września doszło do kolizji w Cieszynie. Dzień później 3 września w Lubli zderzyły się Honda Civic z Fordem Transitem.
Na początku września doszło do dwóch kradzieży z włamaniem. Do domu w Gogołowie - kradzież aluminiowych grzejników i pieca gazowego oraz do budynku gospodarczego w Kobylu gdzie skradziono przewody elektryczne.

We Frysztaku został skradziony telefon – policjanci pracują nad sprawą.

2 września zatrzymano w Cieszynie nietrzeźwego kierowce Fiata a 4.09. zatrzymano rowerzystę pod wpływem w Gliniku Dolnym

W tym czasie doszło do innych interwencji we Frysztaku, Widaczu, Stępinie.

Więcej informacji po pracy policjantów z powiatu strzyżowskiego znajdą Państwo na stronie podkarpacka.policja.gov.pl dzial KPP Strzyżów lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu !

FOTO:

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad