3 kolizje, kradzież, oszustwa internetowe, pijany rowerzysta – koniec września, raport policyjny

W ostatnich dziesięciu dniach września policjanci pracowali przy rożnych zdarzeniach na terenie Gminy Frysztak. W tym czasie na terenie gminy doszło do 3 kolizji. 23 września w Cieszynie kierujący oplem stracił panowanie nad samochodem i wjechał do przydrożnego rowu. 27 września w Widaczu doszło do kolizji z dziką zwierzyną, ostatnia kolizja miała miejsce 29 września w Lubli, gdzie zderzyły się Opel z Peugeotem, pisaliśmy o tym w portalu „Wypadek w Lubli!” - kliknij tu !

We Frysztaku znów skradziono telefon, to już kolejna kradzież telefonu na terenie Frysztaka. 2 mieszkańców naszej gminy zostało oszukanych podczas zakupu telefonów na portalach internetowych. Jedna z nich straciła ponad 800 zł, druga 500 zł. Policja prowadzi czynności w tych sprawach.

W ostatnich dniach września w Twierdzy został złapany pijany rowerzysta, we Frysztaku zakłócano ciszę nocną, inne interwencje miały miejsce w Kobylu, Gogołowie i Frysztaku

Informacje pochodzą z Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie. Jeśli chcą Państwo przeczytać o pracy policjantów z naszego portalu link do strony kliknij tu !

Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz