8 kolizji, wypadek, kradzieże, oszustwa – początek października w raporcie policyjnym

24 interwencje od początku października na terenie gminy Frysztak mieli policjanci. W październiku na drogach naszej gminy wydarzyło się 8 kolizji drogowych i jeden wypadek. 1.10. – kolizja w Gogołowie – motorower zderzył się z ciągnikiem rolniczym, 2.10 – kolizja samochodu osobowego marki Renault Megane z sarną w Lubli, 4.10 – miała miejsce kolizja dwóch pojazdów: Opla Astry i VW Transportera, 7.10 – W Lubli doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych, 8.10 – kolizja w Lubli, 10.10 – W Cieszynie doszło do kolizji Volkswagena i Forda.10.10 – kolizja VW i Toyoty we Frysztaku, 10.10- zdarzenie drogowe z sarną w Cieszynie. 4 października w Gogołowie została potrącona 9 letnia dziewczynka.


W Lubli skradziono olej napędowy oraz 2 akumulatory. Jeden z mieszkańców naszej gminy został oszukany przy zakupie fotelika rowerowego na jednym z portali internetowych. Również w Lubli doszło odo kradzieży z włamaniem do garażu na jednej z prywatnych posesji.

Inne interwencje miały miejsce w Kobylu, Cieszynie, Lubli, Pułankach.

Więcej informacji o pracy KPP w Strzyżowie znajdą Państwo na stronie http://www.podkarpacka.policja.gov.pl

Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz