Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Komendant Powiatowy Policji w Strzyżowie zaprasza na debatę społeczną

Mł. insp. Robert Makowiec Komendant Powiatowy Policji w Strzyżowie zaprasza mieszkańców powiatu na debatę społeczną „Bezpieczeństwo na drogach powiatu strzyżowskiego”. Debata odbędzie się w czwartek, 24 października 2013 r. o godz. 14.00 w  Domu Kultury „Sokół” w Strzyżowie.

W czwartek 24 października mieszkańcy powiatu strzyżowskiego będą mogli przedstawić swoje pomysły i oczekiwania odnośnie bezpieczeństwa na drogach naszego powiatu. Spotkanie odbędzie się w ramach debaty społecznej organizowanej przez Komendę Powiatową Policji w Strzyżowie.

Debata rozpocznie się o godz. 14.00 w Domu Kultury „Sokół”. Wezmą w niej udział m.in.: przedstawiciele samorządów, dyrektorzy WORD w Rzeszowie i Krośnie, przedstawiciele Zarządu Dróg Krajowych, Wojewódzkich i Powiatowych, zaproszeni goście oraz mieszkańcy powiatu.

Debata społeczna ma na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa na drogach. Pozwoli ona także na wymianę informacji między Policją, a mieszkańcami powiatu strzyżowskiego o istniejących zagrożeniach, dzięki czemu będą mogły zostać wypracowane wspólnie metody ich eliminowania.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad