Pieniny jesienią są piękne !

W dniu 19.10.2013r. odbyła się jesienna wycieczka w Pieniny zorganizowana przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku. Pieniński Park Narodowy przywitał nas błękitnym niebem i pięknym słońcem. W wycieczce udział wzięła 50-cio osobowa grupa, wśród której znaleźli się miedzy innymi mieszkańcy Gminy Frysztak, Radomia, Tarnowa, Kalembiny i Strzyżowa.
Turystyczną przygodę  rozpoczęliśmy od wyjazdu koleją krzesełkową na Palenice. Od górnej stacji kolejki rozpoczęła się piesza wędrówka prowadząca przez stoki Palenicy i Szafranówki przez  Leśnicę do  "Červenego Kláštoru" na Słowacji. Podczas 10-cio kilometrowej wędrówki uczestnicy podziwiali krajobraz Pienin skierowany między innymi na  masyw Bystrzyka,  Trzech Koron, Sokolicy, Holicy i Wysokiej.  Po 3,5 godzinnej wędrówce dostrzegliśmy widok wyjątkowego Parku „Pieninské Lipy”, a tuż za nim wyłoniły się mury i zabudowania "Červenego Kláštoru". Więcej na stronie www.gosir.frysztak.pl.
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

2 - ilość komentarzy :

  1. Super już dawno nie widziałem tego filmu . Wycieczka na prawdę bardzo fajnie zorganizowana . Polecam innym :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super wycieczka naprawdę bardzo fajnie zorganizowana . Byłem widziałem i Polecam :)

    OdpowiedzUsuń