Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

„II BIEG NIEPODLEGŁOŚCI” (FILM)

W sobotę 9 listopada 2013 r. odbył się „II Bieg Niepodległości” zorganizowany przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku.

Impreza biegowa z historią w tle została przygotowana dla wszystkich, którzy chcieli na sportowo upamiętnić 95 Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Bieg służył także propagowaniu  biegania i aktywnego wypoczynku oraz był  okazją do integracji mieszkańców z terenu Gminy Frysztak i gmin sąsiednich.
W biegu udział wzięło 67 osób.

Wśród biegaczy znaleźli się między innymi: Starosta Strzyżowski Pan Robert Godek, dyrektorzy jednostek organizacyjnych gminy: Pani Jolanta Zarszyńska i Pan Marek Armata, Prezes Stowarzyszenia Promocji Ziemi Frysztackiej Pani Magdalena Stefanik, przedstawiciele klas sportowych i uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 we Frysztaku oraz Szkoły Podstawowej z Lubli, uczniowie szkół gimnazjalnych. Dopisali także dorośli mieszkańcy naszej gminy, którzy startowali w kategoriach indywidualnych i w biegu rodzinnym. Na imprezie gościliśmy również biegaczy spoza Gminy Frysztak.

Więcej informacji, FOTO, oficjalne wyniki z biegu znajdą Państwo na stronie organizatora www.gosir.frysztak.pl, lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu !

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad