Śmiertelny wypadek, kolizje, oszustwa, kradzieże, nietrzeźwi – koniec października w raporcie policyjnym. Akcja ZNICZ 2013 bezpieczna !

W ostatnich 10 dniach października i początkiem listopada Policja miała sporo pracy, wiele zdarzeń drogowych i największa akacja drogowa – ZNICZ 2013. Funkcjonariusze pracowali przy śmiertelnym wypadku w Cieszynie – więcej w artykule „Śmiertelny wypadek w Cieszynie” - link kliknij tu! 
Pogarszające się warunki na drogach spowodowały duża ilość kolizji.W tych dniach doszło aż do 7 kolizji drogowych. 21.10 – W Lubli doszło do kolizji Volkswagena Polo i Renaulta Laguna, 23.10 – w Gogołowie miała miejsce kolizja Volkswagena z sarną, 24.10 - zderzenie Audi z Volvo w Gogołowie, pisaliśmy o tym na portalu w artykule „Wypadek w Gogołowie!” - link do wiadomości kliknij tu! 27.10 – kolizja Skody Fabia z V-genem Golfem we Frysztaku, 28.10 – we Frysztaku doszło do zderzenia Seata Ibizy z dostawczym Renaultem, 29.10 – kolizja w Twierdzy. Zderzenie Volvo z Peugeotem, 31.10 – kolizja Opla z BMW we Frysztaku.
FOTO: appleiphones.pl
Pod koniec października doszło do kolejnej kradzieży telefonu we Frysztaku. Tym razem łupem złodzieja padł iPhone o wartości 1500 złotych.
Akt wandalizmu na cmentarzu we Frysztaku – zniszczono grób
Inne interwencje miały miejsce w Lubli, Frysztaku, Twierdzy, Kobylu, 27.10 – w Gliniku Górnym miał miejsce pożar budynku gospodarczego, pisaliśmy o tym na portalu w artykule „Pożar stodoły w Gliniku Górnym – Kamieniec.” - link kliknij tu! 28.10 – na cmentarzu we Frysztaku doszło do zniszczenia nagrobka, więcej informacji w artykule „Zniszczono grób na cmentarzu we Frysztaku” link kliknij tu!

FOTO: katalo.pl
Dwóch mieszkańców Gminy Frysztak zostało oszukanych przy zakupach na portalach internetowych. Jeden z nich kupił towar o wartości 180 złotych, zamiast zamówionego towaru dostarczone zostały wióry drzewne. Kolejna osoba zakupiła opony o wartości 1500 złotych, niestety towaru do dnia dzisiejszego nie otrzymała.

DZIAŁANIA „ZNICZ 2013” w gminie Frysztak były bezpieczne w tym czasie doszło do 1 kolizji we Frysztaku oraz zatrzymano nietrzeźwego kierowce samochodu w Gliniku Dolnym.

Wszystkie informacje pochodzą z Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie. Jeśli chcą państwo przeczytać więcej informacji zapraszamy na stronę KPP w Strzyżowie – link kliknij tu !
Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz