Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Gimnastyka, taniec, akrobacje – Czirliderki GOSiR Frysztak

Czirliderki które trenują przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji mają już na swoim koncie kilka występów. Dopiero podczas „I Charytatywnego Maratonu Fitness”  wystąpiły w pełnym składzie i to nie byle jakim.
Frysztackie czirliderki to 40 osobowa grupa młodych roztańczonych dziewczyn (podział na 2 grupy – młodsza i starsza), które prowadzi Pani instruktor Iwona Garncarska. Czirliderki trenują w każdy wtorek: grupa młodsza w godz. od 16:00 do 17:30, grupa starsza w godz. od 17:30 do 19:00.

Cotygodniowe treningi polegają na opanowaniu układów składających się z elementów gimnastyki,  tańca i akrobacji. W celu uatrakcyjnienia swoich występów czirliderki używają pomponów, szarf oraz kół. Jest to roztańczona gimnastyka dla pełnych energii dziewczynek.

Informujemy, że istnieje możliwość zamówienia występu czirliderek podczas organizowanych przez Państwa imprez sportowo-rekreacyjnych, akademii lub różnego rodzaju spotkań okolicznościowych.

Kolejny występ będzie można zobaczyć 12 stycznia 2014 r. podczas XXII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jeśli chcą Państwo zapisać swoją pociechę do zespołu czirliderek przy GOSiR Frysztak, więcej informacji oraz numer telefonu znajdą Państwo na stronie www.gosir.frysztak.pl

Artykuł sponsorowany

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad