Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Kilka kolizji, kradzieże, kradzieże z włamaniem !

Policjanci pracowali przy różnych zdarzeniach w listopadzie. Od 10 do 30 listopada na terenie Gminy Frysztak doszło do 1 interwencji domowej, 3 kolizji, jedna osoba została zatrzymana w izbie wytrzeźwień, doszło do 2 kradzieży i 2 kradzieży z włamaniem oraz jeden z mieszkańców Gminy Frysztak został oszukany przy zakupie samochodu.

16.11. doszło do kolizji mazdy z sarną w Gliniku Dolnym, 17.11. – kolizja cinquecento z oplem w Pułankach, 25.11. – kolizja rovera z oplem we Frysztaku
FOTO: stara.pysznica.pl
We Frysztaku po raz kolejny skradziono telefon, tym razem łupem złodziej padła "słuchawka" o wartości około 100 złotych. W Twierdzy złodzieje ukradli przewody telekomunikacyjne.
FOTO: www.ilawa.policja.gov.pl
Pierwsza kradzież miała miejsce w Gliniku Średnim do budynku gospodarczego. Skradziono m.in. elektronarzędzia, 2 piły spalinowe, wiertarkę udarową, szlifierki kątowe, pompę głębinową. Do drugiej Kradzieży z włamaniem doszło w Gliniku Górnym – Policjanci ustalili sprawców włamania – odzyskano instalację ogrzewania o wartości 2 tyś. zł.
FOTO: otobytow.pl
Jeden z mieszkańców naszej gminy został oszukany przy zakupie samochodu na jednym z portali internetowych zgłaszający dokonał przelewu 4,5 tyś zł , po czym miał udać się po odbiór pojazdu - województwo lubuskie. Nie zastał sprzedającego, nie nawiązał też z nim kontaktu. Czynności prowadzi KPP Strzyżów.

W październiku dwie osoby zaginęły we Frysztaku i Gliniku Dolnym, na szczęście szybko zostały odnalezione, poszukiwanym nic się nie stało.

Inne interwencje: miały miejsce w Stępinie, we Frysztaku, Lubli, Widaczu

Informacje pochodzą z Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie, więcej informacji znajdą państwo na stronie http://www.podkarpacka.policja.gov.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu !

Foto: rybnik1.pl,
ŹRÓDŁO: KPP Strzyżów

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad