Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

BIAŁA JAZDA W TATRZAŃSKIEJ ŁOMNICY

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku zaprasza na narty do Tatrzańskiej Łomnicy. Jest to wyjazd przeznaczony dla miłośników białego szaleństwa, którzy cenią sobie komfortowe warunki, nowoczesne podgrzewane kanapy oraz różnorodność tras narciarskich.

Ośrodek narciarski Tatrzańska Łomnica jest najwyżej położonym kurortem na Słowacji. Narciarze mają gwarancję idealnie przygotowanych i atrakcyjnych tras. Pobyt jest wyśmienitą przygodą zarówno dla początkujących jak i doświadczonych narciarzy.
Tylko w Tatrzańskiej Łomnicy można zjechać z wysokości 2196 m n.p.m., w przepięknym otoczeniu Tatr Wysokich, trasą o długości 6 km, pokonując ponad 1300 metrów różnicy poziomów.

WYJAZD ODBĘDZIE SIĘ W SOBOTĘ 8 LUTEGO 2014 R.
zapisy prowadzone są do dnia 4 lutego 2014 (wtorek) do godz. 12:00 

Ceny oraz szczegółowy program wyjazdu znajdziecie Państwo na stronie Organizatora

SZUSOWANIE RODZINNE I DLA POCZĄTKUJĄCYCH:
Cztery trasy niebieskie o łącznej długości 4,5 km
– zainteresowanie będą mogli skorzystać z doświadczenia i pomocy naszych instruktorów.
NARTY DLA ŚREDNIO-ZAAWANSOWANYCH:
Narciarze o średnich umiejętnościach będą mieli do dyspozycji cztery trasy, z czego jedna znajduje się na terenie Jamy – Tatrzańska Łomnica, a pozostałe na zboczu Łomnicy.
TRASY DLA ZAAWANSOWANYCH:
Doświadczeni narciarze szukający adrenaliny będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na czarnej trasie wytyczonej przy górnej stacji Przełęczy Łomnickiej (Łomnickie sedlo 2190 m. n. p. m. ) Sama czarna trasa liczy sobie 1237 m długości, z różnicą poziomów 300 m co czyni ją najbardziej stromą trasą w całych Tatrach. Freeriderzy i bardzo doświadczeni narciarze będą  mogli się przekonać jakich wrażeń dostarcza "Francuską Mulda". Trasa ta ze względu na pochylenie nie jest ratrakowana.
"Francuska Mulda"
SNOWBOARD:
Tatrzańska Łomnica słynie z doskonałych terenów do freeridu. Najbardziej wymagające miejsca znajdują się przy górnej stacji kolejki.

SKI TUR:
Na terenie Ośrodka można uprawiać ski-tour: jest rodzaj sportu narciarskiego - połączenie wędrówki na nartach oraz zjazdu narciarskiego (zainteresowanym  wyjaśniamy że Ośrodek Tatrzańska Łomnica udostępnia boczne części trasy zjazdowej w celu podchodzenia do góry).

FRYSZTAK 24 POLECA WYJAZD

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad