Nowość na GOSiRze - zajęcia GOLFOWE !

Od dziś na GOSiRze we Frysztaku można zapoznać się z nową dyscypliną sportową – jaką jest GOLF. Dzięki uprzejmości Pana Dyrektora Marka Armaty, który zezwolił na montaż siatki zabezpieczającej na sali gimnastycznej. Osoby, które będą chciały spróbować swoich sił z kijem i piłeczką mają taką możliwość.

Treningi na sali pozwolą na poznanie podstaw i zasad. Przygotują przyszłych golfistów do gry na prawdziwym polu – już na wiosnę. Najbliższe pole golfowe , które zostanie otwarte końcem marca 2014, znajduje się tylko 40 km od Frysztaka.

Zajęcia prowadzone będą przez uczestnika kursu PGA Polska (Zrzeszenie Instruktorów Golfa) – link kliknij tu ! – Jarka Lenarta.

Osoby, które są zainteresowane nowa dyscypliną sportową i chcą spróbować swoich sił mogą kontaktować się z Jarkiem (tel. 662 183 458) w celu umówienia się na zajęcia. Wszystkie zajęcia na sali GOSiR Frysztak będą darmowe dla każdego uczestnika.

Serdecznie zapraszamy.
Artykuł sponsorowany
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

1 - ilość komentarzy :

  1. co by nie mówić, to gosir za sprawą pana dyrektora marka armaty ma swoje lata świetności . Właściwy ogarnięty człowiek na właściwym miejsu, wielkie pokłony dla tego pana, dobrze mieć kogoś takiego w naszej gminie

    OdpowiedzUsuń