SZACH, MAT - Międzynarodowy Turniej Szachowy 2014 - GOSiR Frysztak

Dziś (26.01.) od 10.00 w sal Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku odbywał się kolejny Międzynarodowy Turniej Szachowy o puchar Wójta Gminy Frysztak, jest to coroczna imprez, która przyciąga wielu zawodników z terenu Polski jak również z zagranicy. W dzisiejszych zawodach udział wzięło ponad 60 szachistek i szachistów – z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych zabrakło zawodników między innymi z Dębicy i Przemyśla.


Podczas turnieju byliśmy światkami mistrzowskiej taktyki i zaskakujących zwrotów akcji. Piękne i nieoczekiwane posunięcia, fantastyczne ataki, precyzyjne obrony, hazardowe kombinacje, strategiczne rozwiązania i wspaniałe uderzenia taktyczne powodowały, że turniej obfitował w wiele emocji. - można przeczytać na stronie organizatora.

Więcej informacji, oficjalne wyniki oraz zdjęcia znajdą Państwo na stronie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku – www.gosir.frysztak.pl – lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu !
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz