Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Sezon wyścigowy rozpoczęty. (FILM)

W niedziele 09.02.2014r. w Bukowej k. Brzostku odbyła się pierwsza w tym roku eliminacja Samochodowych Zawodów Klubowych organizowanych przez Automobilklub Stomil Dąbica. W tym roku zawodnicy ścigali się na nowej trasie, która okazała się być bardzo techniczna a zarazem zdradliwa o czym przekonało się kilku zawodników, zabrudzony oraz miejscami mokry asfalt nie wpływał pozytywnie na przyczepność.

W wyścigu startowała załoga z Pułanek Barney Rally Team (Bartłomiej Jurasz-kierowca, Wojciech Jurasz-pilot) reprezentanci Automobilklubu Stomil Dębica w samochodzie VW Golf II 1.6, którzy rywalizowali w klasie 3 (pojemność poniżej 1600ccm). Wyniki w mocno obsadzonej klasie 3 były bardzo wyrównane lecz przez błąd na pierwszym podjeździe wyścigowym i stracie kilku sekund ostatecznie załoga uplasowała się na 15 miejscu.

Barney Rally Team serdecznie dziękuje tym, którzy w jakikolwiek sposób nas wsparli, kibicom za doping, portalowi frysztak24.pl za patronat medialny. Jednocześnie zachęcamy do współpracy firmy, które chciałyby reklamować swoją działalność na naszej rajdówce (tel. 781-014-530)

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad