Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Styczeń w statystykach policyjnych.

Od nowego roku policjanci pracowali przy 52 różnych interwencjach. Policja zabezpieczała 6 kolizji drogowych, kilka kradzieży z włamaniem, w styczniu złapano 3 nietrzeźwych kierowców. W tym czasie znaleziono dwa niewybuchy w Hucie Gogołowskiej oraz Lubli, które do czasu przyjazdu saperów były zabezpieczane przez  frysztackich policjantów.

W styczniu złapano 3 nietrzeźwych kierowców. W Gogołowie został zatrzymany nietrzeźwy kierujący samochodem marki V-en Golf, w Lubli zatrzymano nietrzeźwego kierującego motocyklem, W Gliniku Dolnym został zatrzymany nietrzeźwy kierujący Oplem.

Kolizje drogowe miały miejsce: 3.01 – w  Twierdzy - kierujący Oplem Astra najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych w wyniku czego wjechał do przydrożnego rowu. 9.01 – kolizja Subaru z Peugeotem w  Twierdzy. 12.01 – kolizja Cinquecento z Renault Clio w  Twierdzy. 16.01 – Kierujący Citroenem Jumper najechał na odpad drewniany, który leżał na drodze w wyniku czego uszkodził swój pojazd. 20.01 – kolizja Opla Vectry z sarną w Pułankach.

Kradzież z włamaniem: W Kobylu doszło do kradzieży z włamaniem do budynku gospodarczego skąd skradziono hydrofor i pompę. W Lubli doszło do kradzieży z włamaniem do niezamieszkałego domu skąd skradziono blachę żeliwną, rury stalowe, miedzianą instalacje elektryczną,. W Gliniku Średnim doszło do kradzieży z włamaniem do nowo wybudowanego domu skąd skradziono przewody elektryczne z zainstalowanej w domu instalacji elektrycznej o długości 150 m.

Informacje pochodzą od KPP w Strzyżowie, jeśli chcą Państwo przeczytać więcej informacji o pracy strzyżowskich policjantach, link do strony – kliknij tu !

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad