Wyjazd z GOKiem na spotkania teatralne w Krośnie.

GOK Frysztak zaprasza do wspólnchy wyjazdów na XXXVI Krośnieńskie Spotkania Teatralne. Dla osób dorosłych wybraliśmy fantastyczną komedię krakowskiego Teatru Bagatela "Boeing, Boeing. Odlotowe narzeczone", a dla dzieci i całych rodzin "Dzikie łabędzie", spektakl będący adaptacją baśni H.CH. Andersena przygotowany przez rzeszowski Teatr Maska.

Uwaga! Z powodu ogromnego zainteresowanie wydarzeniem zapisy trwają tylko dopiątku 28 lutego! Ilość miejsc ograniczona! Zapisy pod numerem telefonu: 17 2777 044, lub osobiście w GOK Frysztak.

Kiedy, gdzie i za ile?
1. Wyjazd do RCKP w Krośnie na "Boeing, Boeing" 30.03.2014 w niedzielę, zbiórka pod GOKiem we Frysztaku o godzinie 15:00 (spektakl rozpoczyna się o godz. 16:00). Koszt wyjazdu: 55 zł od osoby - płatne w dniu wyjazdu u organizatora.

 2. Wyjazd do RCKP w Krośnie na spektakl rodzinny "Dzikie łabędzie" 06.04.2014 w niedzielę, zbiórka pod GOKiem we Frysztaku o godzinie 13:00 (spektakl rozpoaczyna się o godzi. 14:00). Koszt wyjazdu: 15 zł od osoby - płatne w dniu wyjazdu u organizatora. Spektakl przeznaczony jest dla dzieci od 7 roku życia. Zapraszamy dzieci z rodzicami lub bez.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Gminnego Ośrodka Kultury we Frysztaku – www.gokfrysztak.pl, lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu!
Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz