Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Zakończył się III sezon GALBu.

30 zawodników, ponad 450 meczy, 3 ligi, w tym liga Pań i 2 ligi OPEN, 3 miesiące gry na dwóch salach (sala SP Frysztak oraz sala GOSiR), 50 zniszczonych lotek – a możne nawet więcej. Tak pokrótce można opisać III sezon Gminnej Amatorskiej Ligi Badmintona we Frysztaku.

W tamtym tygodniu zakończył się 3 sezon badmintona we Frysztaku. Wśród Pań pierwsza była Małgorzata Niekowal, druga Anna Lenart a trzecie miejsce zajęła Marzena Płoucha. W I lidze OPEN najlepszym zawodnikiem okazał się Jarosław Lenart, na drugim miejscu uplasował się Rafał Mikuszewski a trzeci był Wojciech Patla. 

Najlepszymi zawodnikami II ligi okazali się Maciej Płoucha (1 miejsce) i Małgorzata Król (2 miejsce), to właśnie oni w kolejnym sezonie będą grać w I lidze OPEN - zgodnie z regulaminem rozgrywek.


Cały sezon był bardzo emocjonujący, z meczu na mecz zawodnicy prezentowali coraz wyższą formę, jak to w sporcie bywa, nie obyło się bez kontuzji. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom sportowej postawy i rywalizacji do samego końca – sezon udany i na pewno nieostatni.

Wszystko o Gminnej Amatorskiej Lidze Badmintona we Frysztaku mogą Państwo znaleźć na stronie galb.frysztak24.pl 

Organizatorem po raz kolejny był Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku – gosir.frysztak.pl. Po raz pierwszy dzięki uprzejmości dyrektora SP Frysztak mogliśmy grać na 2 salach.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad