Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Pierwsza multimedialna gra o gminie - Hand Made by Frysztak

Ziemia Frysztacka Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju kończy realizację projektu „Hand Made by Frysztak”. Jego celem jest lokalna i ponadlokalna promocja frysztackiego rękodzieła, swojskiego jadła i rodzimej kultury ludowej. 
Grę stworzyła firma flashstudio
Dzięki projektowi powstała między innymi gra multimedialna, która prezentuje graczowi niektóre z produktów lokalnych ziemi frysztackiej i odkrywa przed nim tajemnice ich powstawania, a także tradycyjna, papierowa mapa, dzięki której będzie można dotrzeć do ponad dwudziestu produktów lokalnych w gminie Frysztak.

W ramach projektu „Hand Made by Frysztak” w najbliższą sobotę odbędzie się promocyjne spotkanie wielkanocne, w którym wezmą udział między innymi przedstawiciele lokalnych mediów i organizacji pozarządowych, oraz innych podmiotów zaangażowanych w  promocję rodzimych twórców.


Natomiast wszyscy Państwo możecie wciąż odwiedzać Wielkanocny Kiermasz Rękodzieła, który będzie trwał do 17 kwietnia w  Gminnej Bibliotece Publicznej we Frysztaku. Jest on doskonałą okazją do zapoznania się z dorobkiem lokalnych twórców i szansą na zrobienie niebanalnych zakupów przedświątecznych.

Kliknij w obrazek aby rozpocząć grę !
Dla wszystkich chętnych, którzy chcą spróbować własnych sił w grze „hand Made by Frysztak”zapraszamy na stronę wykonawcy gry multimedialnej „Hand Made by Frysztak” - link – kliknij tu! Zapraszamy do zapoznania się z wielką skarbnicą kultury naszej małej ojczyzny!

Projekt „hand made by Frysztak”, współfinansowany jest przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Portal Mieszkańców dla Mieszkańców Gminy Frysztak patronuje medialnie inicjatywie Ziemi Frysztackiej Stowarzyszeniu Promocji i Rozwoju.

Ciekawe linki

Prześlij komentarz

1 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
  1. x nie działa, helpa ni ma a jak się klika na twittery po lewej to nic się nie dzieje

    OdpowiedzUsuń

Below Post Ad