Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Potrzebna tylko „CHWILA”

Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku zaprasza na wystawę fotograficzną Tomasza Okoniewskiego pod tytułem „CHWILA”. Ekspozycja czynna do 15 maja 2014r. od wtorku do soboty w godz. 09:00 – 19:00.

Tomasz Okoniewski sztuką obrazu interesuje się już od wielu lat, natomiast swoje hobby traktuje zdecydowanie świadomie i poważniej od 2007 roku. Od tego czasu zaczął publikować prace dla szerszej grupy osób, brać udział w wystawach i startować w konkursach fotograficznych. Jego zdaniem fotografowanie pejzażu uczy patrzeć na świat w odmienny sposób, dostrzegać rzeczy wcześniej niedostrzegane. Poza tym pozwała dzielić się swoją pasją z szerokim gronem odbiorców. Jak mawiał jeden z klasycznych twórców obrazu Robert Bresson – „Staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył”.

„Dziękuję serdecznie za zaproszenie i możliwość zaprezentowania swoich prac w Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku. Mam nadzieję, że fotografie przyciągną zainteresowanych tą sztuką przekazu i być może zainspirują lub zmobilizują do podjęcia tej wymagającej, lecz wspaniałej pasji. Życzę wszystkim odwiedzającym wystawę miłego odbioru oraz wielu pozytywnych wrażeń. Miłośników Podkarpacia zapraszam również na stronę facebookową – Korczyna i okolice dawniej i dziś…” - Tomasz Okoniewski

Więcej informacji na stronie GOKFrysztak.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem – kliknij tu. Zachęcamy również do zaglądnięcia na strony Korczyna i okolice - dawniej i dziś – link – kliknij tu! oraz FOTOKROSNO - FotoKlub Miłośników Fotografii – link – kliknij tu!

Prześlij komentarz

1 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
  1. Wystawa jest bardzo ciekawa. Polecam tym, którzy jeszcze nie byli.

    OdpowiedzUsuń

Below Post Ad