Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

41 interwencji policjantów w kwietniu.

W kwietniu doszło do 41 różnych interwencji przy których pracowali policjanci. W tym czasie złapano 2 nietrzeźwych rowerzystów: 4 kwietnia w Pułankach oraz 16 kwietnia w Gliniku Górnym.

W kwietniu na drogach naszej gminy było bezpiecznie, doszło tylko do 2 kolizji: 5 kwietnia we Frysztaku w kolizji brały udział 2 samochody Audi80 oraz Ford Fokus, 30 kwietnia również we Frysztaku w kolizji brały udział Mercedes oraz Toyota.

W kwietniu złodzieje ukradli  przewód spawalniczych i kabel siłowy z budynku gospodarczego w Kobylu, we Frysztaku po włamaniu skradziono butlę gazową a w Pułankach akumulatory oraz olej napędowy z koparki.

Inne interwencje miały miejsce w Kobylu, Stępinie, Twierdzy, Frysztaku

Więcej informacji o policjantach pracujących w naszej gminie znajdą państwo na stronie KPP w Strzyżowie – link kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad