Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Pożar stolarni w SOSW Frysztak

Dziś około godziny 11.00 jeden z pracowników SOSW we Frysztaku wyczuł dym w budynku. Dyrektor ośrodka włączyła alarm wzywający do ewakuacji wychowanków, nauczycieli, pracowników, oraz wezwała na miejsce Straż Pożarną, która przyjechała na 7 samochodów bojowych. Przed przybyciem na miejsce straży pożarnej, pracownicy SOSW wyprowadzili wychowanków ośrodka w bezpieczne miejsce, a do akcji wkroczyli strażacy. Strażacy znaleźli źródło zadymienia, które zostało zneutralizowane. Strażacy przeszukali cały obiekt i wynieśli 3 poszkodowane osoby udzielając im na zewnątrz ośrodka pierwszej pomocy.

Brzmi groźnie! To na szczęście tylko ćwiczenia, które wspólnie zorganizowali SOSW we Frysztaku, PSP Strzyżów, OSP Cieszyna, OSP Frysztak, OSP Glinik Dolny, OSP Lubla, OSP Twierdza. Ćwiczenia miały na celu sprawdzenie gotowości wśród strażaków pracujący w naszej gminie oraz powiecie. Zbadanie zachowania się wychowanków oraz nauczycieli w czasie zagrożenia w ośrodku, sprawdzenie sposobu i czasu ewakuacji wszystkich osób z budynku SOSW we Frysztaku.


Przed ćwiczeniami o cały zdarzeniu które miało miejsce w SOSW we Frysztaku opowiedział Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Strzyżowie st. bryg. mgr inż. Piotr Rędziniak.


Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad