„SIŁOWNIA POD CHMURKĄ” DLA DZIECI MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

Na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji uruchomiono "siłownię pod chmurką".  Siłownia jest nie tylko realizacją nowoczesnej wizji naszej gminy ale również stwarza warunki do aktywizacji mieszkańców i osób przebywających we Frysztaku na wypoczynku. 
Pełną gammę urządzeń udało się kupić dzięki złożonemu wnioskowi z zakresu  małych projektów w ramach działania 413 Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Dzięki siłowni będzie można poćwiczyć zupełnie za darmo o dowolnej porze dnia.


„Eko – Siłownia” to urządzenia pozwalające na przeprowadzenie bezpiecznego treningu łączącego tradycyjne ćwiczenia siłowe z treningiem funkcjonalnym. 


Zakupione zestawy przyrządów pozwolą wytrenować praktycznie każdą partię mięśniową w przyjemny sposób i w dodatku na świeżym powietrzu.  Tego typu trening to doskonały sposób na harmonijne wymodelowanie sylwetki, szczególnie dla osób, które dopiero rozpoczynają ćwiczenia. Trening pozwala zwiększyć wytrzymałość i kondycję oraz  wzmacnia mięśnie, ścięgna i stawy. Jest to także doskonały sposób na odchudzanie i rehabilitację.


Siłownia jest bezpiecznym rozwiązaniem dla dzieci młodzieży, dorosłych i osób w podeszłym wieku.
art.
M.A.
Więcej informacji i galerię zdjęć znajdziecie Państwo na stronie GOSiR Frysztak - kliknij tu