Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

„SIŁOWNIA POD CHMURKĄ” DLA DZIECI MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

Na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji uruchomiono "siłownię pod chmurką".  Siłownia jest nie tylko realizacją nowoczesnej wizji naszej gminy ale również stwarza warunki do aktywizacji mieszkańców i osób przebywających we Frysztaku na wypoczynku. 
Pełną gammę urządzeń udało się kupić dzięki złożonemu wnioskowi z zakresu  małych projektów w ramach działania 413 Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Dzięki siłowni będzie można poćwiczyć zupełnie za darmo o dowolnej porze dnia.


„Eko – Siłownia” to urządzenia pozwalające na przeprowadzenie bezpiecznego treningu łączącego tradycyjne ćwiczenia siłowe z treningiem funkcjonalnym. 


Zakupione zestawy przyrządów pozwolą wytrenować praktycznie każdą partię mięśniową w przyjemny sposób i w dodatku na świeżym powietrzu.  Tego typu trening to doskonały sposób na harmonijne wymodelowanie sylwetki, szczególnie dla osób, które dopiero rozpoczynają ćwiczenia. Trening pozwala zwiększyć wytrzymałość i kondycję oraz  wzmacnia mięśnie, ścięgna i stawy. Jest to także doskonały sposób na odchudzanie i rehabilitację.


Siłownia jest bezpiecznym rozwiązaniem dla dzieci młodzieży, dorosłych i osób w podeszłym wieku.
art.
M.A.
Więcej informacji i galerię zdjęć znajdziecie Państwo na stronie GOSiR Frysztak - kliknij tu 


Prześlij komentarz

7 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
 1. Szkoda ze w frysztaku nie ma prawdziwej '' silowni '' ktora by byla dostepna tak jak hala na gosirze, napewno bylo by troche chetnych ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta siłownia jest DE BEST. Do tego bardzo efektowna. A co do chętnych to wieczorami ciężko się dopchać aby poćwiczyć.
  Bardzo się cieszę, że WŁADZE GMINY ZACZEŁY IŚĆ W NOWOCZESNOŚĆ, TEGO U NAS BARAKOWAŁO. Prosimy o więcej takich miejsc. BARDZO DUŻO MŁODZIEŻY POJAKIŁO SIĘ NA TEJ SIŁOWNI I TO JEST BARDZO POZYTYWNE. TYLKO DBAJCIE O CACKO ;) PO WYGLĄDZIE STWIERDZAM ŻE TANIA CHYBA NIE BYŁA!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta siłownia to naprawdę świetny pomysł. Uważam, że trzeba by być naprawdę złośliwym aby się czepiać. Modernizacja GOSiRu zaczyna przynosić bardzo pozytywne efekty. Obiekty bardzo zadbane, czyste i schludne. Uważam, że nawet przeciwnicy tej modernizacji powinni zmienić zdanie. Frysztak zaczyna być rozpoznawalny właśnie przez GOSiR i tu wielki szacun. Gratuluję Władzom gminy i ośrodka realizacji inwestycji w postaci tej siłowni. Szkoda mi było tylko tych Pań, które musiały taczkami rozwozić ten ciężki kamień na ogród wokół siłowni i choć efekt jest piorunujący to zastanawiam się czy to nie jest trochę niewolnictwo.
  Ogólnie, gratuluję wkładu pracy i zmieniającego się w oczach wyglądu obejścia Gosiu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Siłownia już zrobiła furorę we Frysztaku. Uważam, że w każdej miejscowości taka siłownia powinna się znaleźć, chętnych do ćwiczeń jest bardzo dużo.
  Prośba do Wójta o to aby w każdej miejscowości było coś takiego, GOSiR jest dostępny i to jest dobre miejsce na pierwszą siłownię aby nią zarazić. A może ścieżka zdrowia z takimi urządzeniami. Nie wydajmy pieniędzy na pierdoły taka siłownia sprawdzi się wszędzie.
  Do Gosiu teraz faktycznie chodzi się z przyjemnością, jeszcze kostkę albo asfalt trzeba położyć. Myślę że ośrodek naprawdę stał się perełką gminy. No i ten bar z lodami dla dzieci i kawą dla rodziców o którym czytałem to będzie w tym roku ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny pomysł i świetna siłownia. Oczywiście przydałoby się zdobić jeszcze siłownię wewnętrzną ale apetyt rośnie w miarę jedzenia. Istotne jest to że rada wraz z wójtem wreszcie idą w nowoczesność. I dobrze, że na GOSiR ktoś to wszystko ogarnął i pokazał że się da!. Hmm myślę również że jeśli będzie to kontynuowane to będziemy mieć i Orlika, siłownie zamkniętą i może bieżnie bo terenu jest wystarczająco. Liczę również że jak GOSiR zacznie w końcu zarabiać na turystyce i noclegach to zakres działań na obiekty sportowe rozszerzy się na inne miejscowości.
  Pomysł super a siłownia rewelacyjna. Naprawdę GOSiR stał się wizytówką gminy, jeszcze parę rzeczy trzeba dorobić i będzie wzorem na województwo.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pozytywnie to wszystko wygląda. Bardzo się cieszę, że oferta ośrodka konsekwentnie jest wdrażana. Wydawało mi się że Wójt decydując się na modernizację Gosiu utopi ten ośrodek, a jest wielki sukces. Zadbane obiekty i szeroka propozycja. Dołączam się do wcześniejszych wypowiedzi że jeśli ośrodek zacznie zarabiać na hotelu i będzie wykończony aby takie siłownie zrobić w każdej miejscowości, wspaniała sprawa nie tylko dla młodzieży. Proszę pomyśleć o orliku pozwoli on zaoszczędzić główną płytę która w tym roku jest naprawdę imponująca. Ośrodek robi wrażenie piorunujące brakuje jeszcze kostki i modernizacji asfaltu na boisku tym asfaltowym, będzie to ta przysłowiowa wisienka na tort. Stwierdzam że przed dyrektorem ciężka praca w postaci wdrożenia pełnej oferty hotelowej ale jak na razie to tylko mogę pogratulować dotychczasowej dobrej roboty.

  OdpowiedzUsuń
 7. Modernizacja GOSiRu zakładała, że stanie się on wizytówką Gminy i tak się stało!!! nie ma się co tu podniecać wystarczy się cieszyć. Trzymam kciuki i życzę wytrwałości, ale nie zazdroszczę zarządzać obiektem który jest non stop pod lupą.
  Sport jest ważny w życiu każdego człowieka i w życiu każdej miejscowości, proszę o tym pamiętać, że jest to podstawowy i niezbędny czynnik rozwoju gminy mimo że nie każdemu się podoba. to taka jest prawda. Koniecznie caffe bar. W niedziele ludzie nie będą się mieścić. Myślę, że najważniejsze co się wydarzyło to to że przełamały się pewne bariery i gosir otworzył się na wszystkie miejscowości, jest to największa zasługa tego dyrektora i chyba całego samorządu. Tego zawsze mi brakowało.

  OdpowiedzUsuń

Below Post Ad