Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

DNI ZIEMI FRYSZTACKIEJ 2014

Dni Ziemi Frysztackiej Startują 4 lipca wernisażem wystawy malarstwa Aliny Arciszewskiej - Binnebesel pt. "Pogranicza ikony czyli wokół wizerunków świętych" połączonym z warsztatami - nauką pisania ikon.

5 lipca sobota rozpocznie się tradycyjnym frysztackim jarmarkiem. Od 8:00 do 12:00 można będzie kupić wyroby rękodzielnicze, kwiaty i posilić się swojskim jadłem przy dźwiękach kapeli "Gogołowianie".
Wieczorem zapraszamy na festyn dla dzieci "TRA TA TA, TRADYCJA", a po nim na muzyczną podróż po folkowych rytmach z całego świata, w którą zabierze nas zespół REDLIN.
O godzinie 9:00 na obiektach GOSiR odbędą się finały gry podwójnej tenisa ziemnego, a o 18:00 turniej STREETBALL.

6 lipca, o godz. 9:00 rozpoczną się finałowe rozgrywki gier pojedynczych w tenisa ziemnego, zaraz po nich, o 10:00 odbędzie się turniej siatkówki plażowej. O 12:00 rozpoczną się Gminne Zawody Strażackie.


Wieczorem zapraszamy na występy dziecięcych zespołów, zabawy i konkursy.
Ok. 19:00 rozpocznie się program kabaretowy "STAN TUTAJ SHOW - PARODIE" , a po nim zaprosimy na scenę The Voice of Poland 2013, zwycięzcę konkursu Super Debiuty 2014 podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu - MATEUSZA ZIÓŁKO wraz z zespołem.
Dni Ziemi Frysztackiej tradycyjnie zakończymy pokazem fajerwerków oraz muzyką pod gwiazdami.
Zapraszamy!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad