Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Ogólnopolski Głos Profilaktyki we Frysztaku. (Filmy)

W sobotnie popołudnie na scenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku odbywała się ogólnopolski zryw wzmocnienia twórczej profilaktyki - Ogólnopolski Głos Profilaktyki 2014. Impreza miała na celu poruszyć serca wolne od uzależnień, przemocy i obojętności. Jej inicjatorem jest Komenda Główna Policji.

Od godziny 14.00 na scenie młodzi uczestnicy zrywu zaczęli tworzyć w glinie oraz konstruować swoje serca, które później wzięły udział w konkursie.  Kolejnym punktem programu były pokazy strażaków. Strażacy z PSP Strzyżów zaprezentowali swój wóz bojowy oraz pokazali działanie urządzeń hydraulicznych. Natomiast strażacy z OSP Frysztak zaprezentowali ewakuacje osoby poszkodowanej z samochodu oraz działanie urządzeń do robienia piany.

Punktualnie o godzinie 16.00 została przeczytana odezwa a zgromadzeni uczestnicy zaczęli wybijać rytm swojego serca przez 60 sekund. Na zakończenie akcji Głos Profilaktyki wszyscy uczestnicy mogli spróbować zupy biwakowej przygotowanej przez pana Janusza.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad