Ogólnopolski Głos Profilaktyki we Frysztaku. (Filmy)

W sobotnie popołudnie na scenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku odbywała się ogólnopolski zryw wzmocnienia twórczej profilaktyki - Ogólnopolski Głos Profilaktyki 2014. Impreza miała na celu poruszyć serca wolne od uzależnień, przemocy i obojętności. Jej inicjatorem jest Komenda Główna Policji.

Od godziny 14.00 na scenie młodzi uczestnicy zrywu zaczęli tworzyć w glinie oraz konstruować swoje serca, które później wzięły udział w konkursie.  Kolejnym punktem programu były pokazy strażaków. Strażacy z PSP Strzyżów zaprezentowali swój wóz bojowy oraz pokazali działanie urządzeń hydraulicznych. Natomiast strażacy z OSP Frysztak zaprezentowali ewakuacje osoby poszkodowanej z samochodu oraz działanie urządzeń do robienia piany.

Punktualnie o godzinie 16.00 została przeczytana odezwa a zgromadzeni uczestnicy zaczęli wybijać rytm swojego serca przez 60 sekund. Na zakończenie akcji Głos Profilaktyki wszyscy uczestnicy mogli spróbować zupy biwakowej przygotowanej przez pana Janusza.
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz