Zapraszamy na basen do Frysztaka. Rozpoczęcie sezonu już w najbliższą sobotę.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku rozpoczyna sezon kąpielowy 2014. Oferta otwartych basenów została przygotowana z myślą nie tylko o  miłośnikach pływania, ale także dla wszystkich, którzy cenią sobie bezpieczeństwo, czystą wodę, profesjonalną i miłą obsługę oraz dobrą kuchnię.

Baseny GOSiRu, to 16-sto letnia tradycja i doświadczenie. Oferta kusi doskonałym połączeniem aktywnego wypoczynku z możliwością leniuchowania w cieniu drzew z rodziną,  przyjaciółmi lub w gronie znajomych. Na terenie obiektu można skorzystać z trzech niecek basenowych, dwóch zjeżdżalni, terenów zielonych, obiektów sportowo-rekreacyjnych, baru "Kropelka",  oraz ogródka piwno-grillowego.  Na całym terenie udostępniony zostanie Internet WiFi. Dostępna jest także kamera on-line
GOSiR Frysztak podczas zbliżającego się sezonu zapowiada nocne wejścia na basen oraz liczne zawody i konkursy. 

Rozpoczęcie sezonu planowanie jest w sobotę 28.06.2014 r. o godzinie 9:00 więcej informacji - kliknij tu. Natomiast w niedzielę 29.06.2014.r odbędzie się Aqua Festyn połączony z losowaniem upominków i atrakcjami o akcencie sportowo-rekreacyjnym - szczegóły, kliknij tu. 

KAMERA ON-LINE - kliknij tu 

Frysztak24 poleca baseny GOSiRu. 
Dodaj do Google Plus

1 - ilość komentarzy :

  1. NOCNE PŁYWANIE Z OKAZJI OBCHODÓW DNI ZIEMI FRYSZTACKIEJ - ZAPRASZAMY

    OdpowiedzUsuń