DZF 2014 - zawody, koncerty, prezentacje (FILMY)

Trzeci - ostatni dzień obchodów Dni Ziemi Frysztackiej 2014 (6.07) odbył się na obiekcie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
O godzinie 9 odbył się finał "Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Frysztak", a o godzinie 12 rozpoczęły się Gminne Zawody Strażackie. Po sportowych zmaganiach nadszedł czas na relaks i odpoczynek. Najmłodsi mogli się bawić w wesołym miasteczku oraz na placu zabaw, jeść pyszne lody i watę cukrową, dorośli także znaleźli coś dla siebie (bigos, kiełbaski z grilla i inne przysmaki).


O godzinie 17 rozpoczęła się część artystyczna. Wystąpiły zespoły dziecięce z Gminnego Ośrodka Kultury we Frysztaku. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności taneczne oraz wokalne. Gościliśmy także Zespół Pieśni i Tańca "Wisznia" z Wiśniowej, który zaprezentował piękne tańce ludowe.


Z zabawnym programem kabaretowym wystąpił Stan Tutaj, który doskonale parodiował sławnych Polaków.Gwiazdą wieczoru był Mateusz Ziółko z zespołem. Koncert trwał dwie godziny, publiczność doskonale bawiła się przy utworach wykonanych przez Mateusza i jego zespół.
Po koncercie odbył się pokaz sztucznych ogni i dyskoteka pod gwiazdami. Obchody Dni Ziemi Frysztackiej 2014 zakończyły się o godzinie 24.
Dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami obchodzili święto naszej frysztackiej ziemi!

Organizatorami byli:
Wójt Gminy Frysztak, GOK Frysztak, GOSiR Frysztak, GZK Frysztak, Zarząd Gminny OSP

Patronat medialny:
Frysztak24.pl, RSR24.com

Zdjęcia w galeriiDodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz