Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

DZIĘKUJĄC ZA… DOKOŃCZENIE ZADAŃ NIEDOKOŃCZONYCH…

W poniedziałek, 30.06.2014r minął ostatni dzień Projektu ph: PASZPORT DO WIEDZY realizowanego w Gimnazjum Publicznym nr1 we Frysztaku.
Uroczyste zakończenie za nami. Ostatnie dokumenty zostały sprawdzone, podpisane, zamknięte. Zniknęły naklejki na drzwiach informujące o realizowanych w tym miejscu zajęciach. Ucichł gwar na korytarzach, umilkła "radiola" przez którą podawane były komunikaty dotyczące unijnych zajęć. To już koniec zmagań z wszelkimi trudnościami, których w trakcie realizacji tego Projektu wyniknęło sporo.
Od początku emocje wzbudzały wątpliwości, kto będzie prowadził poszczególne zajęcia, ponieważ przetarg wygrała firma, która zatrudniła nauczycieli z zewnątrz. Część z nich z dużym zaangażowaniem przystąpiła do pracy, jednak część z nich sprawiła, że mówiło się o problemach związanych z realizacją zajęć. W rezultacie zrezygnowali z pracy w Projekcie. Wówczas trzeba było znaleźć nowych nauczycieli, którzy podjęli się zadania niewdzięcznego, bo… dotyczącego dokończenia zadań niedokończonych… Czyli skończenia  realizacji programu, osiągnięcia wskaźników, wytworzenia produktów.
Bardzo trudno było znaleźć firmie edukacyjnej realizującej zadania dydaktyczne odpowiednich fachowców i gdyby nie wsparcie nauczycieli z naszej gminy poproszonych do współpracy, zakończenie Projektu w terminie i osiągnięcie zakładanych wskaźników byłoby niemożliwe. Mimo, iż już wszelkie podziękowania zostały wypowiedziane, czujemy pewien niedosyt, ponieważ niezbyt głośno zostały przekazane podziękowania osobom, które swoją skromnością i mrówczą pracą zasłużyły na wielką wdzięczność.
Tego zadania podjęły się: mgr Joanna Menduś,  mgr Anna Wałach, mgr Maria Misiura, mgr Anna Maraj, mgr Maria Spisak oraz mgr Gabriela Buczek. Serdecznie dziękujemy im za odwagę, profesjonalizm, odpowiedzialność i miłą atmosferę, którą stworzyły w swoich grupach. Za tę wielką pomoc, którą okazałyście Panie w imię wyższych celów- należą się Wam ukłony i nasza wielka wdzięczność.


                                                                           Małgorzata Gliwska- Jędrysik
                                                                              Magdalena Stefanik

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad