Stufferz i 40% Bluesa - niedzielny koncert!

Zapraszamy na koncerty, które odbędą się już w najbliższą niedzielę, 20 lipca na stadionie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku. Zagrają dla Was Stufferz i 40% Bluesa. Początek imprezy zaplanowany jest na godzinę 19.00, około godziny 20.00 na scenie rozbrzmi muzyka na żywo.

Stufferz
Grają mieszankę rocka alternatywnego z elementami klasycznego rocka ale możnaby spekulować i doszukać się u nich czegoś innego.W repertuarze zespołu możemy usłyszeć swoje własne kompozycje z małą domieszką coverów. Mają za sobą wiele pojedynczych występów. W 2012 roku nagrali demko z 3 coverami które przez ponad miesiąc utrzymywało się na drugim miejscu w nowościach na MySpace. W 2014 nagrali 4 autorskie utwory utrzymane w dobrym klimacie którego sami do końca nie są w stanie określić.

40% Bluesa
Zespół pochodzi z Żabna, gdzie działa przy Gminnym Centrum Kultury. Powstał w 2008 roku, kiedy to po raz pierwszy pojawił się na scenie podczas Festiwalu "Był Sobie Blues". Grupa ma w swoim dorobku mnóstwo zagranych koncertów na terenie całego kraju, a także kilka wydanych płyt demo. Supportowali takie zespoły jak m.in. Ścigani, Wojtek Klich, Oddział Zamknięty.
Singiel "Czy pamiętasz ich" przez 5 tygodni utrzymywał się na I MIEJSCU listy radia RDN Małopolska.

Więcej informacji na stronie gokfrysztak.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu!
Dodaj do Google Plus

1 - ilość komentarzy :