NIEDZIELNY TURNIEJ WSI O PUCHAR WÓJTA GMINY FRYSZTAK - FILMY

„Piłkarski Turniej Wsi o Puchar Przechodni Wójta Gminy Frysztak" to jedna z ważniejszych imprez sportowo-rekreacyjnych organizowanych w ciągu każdego roku na obiektach Ośrodka Sportu. Charakterystyczną cechą tych wyjątkowych rozgrywek jest połączenie sportowej walki  o puchary, nagrody i medale ze znacznie wyższa ideą niż samo zwycięstwo. Dzięki tej imprezie i przesłaniu jakie niesie Puchar Wójta spotykają się mieszkańcy  większości miejscowości gminy Frysztak, którzy cenią sobie dobrą sportową zabawę z odrobiną adrenaliny. Turniej ma za zadanie także integrować lokalne społeczeństwo i wdrażać do aktywnych form spędzania wolnego czasu w gronie znajomych i przyjaciół.

Rozgrywki rozpoczęły się przedstawieniem drużyn przez Dyrektora GOSiR  Pana Marka Armatę, następnie Wójt Gminy Frysztak Pan Jan Ziarnik  przywitał uczestników i zwracając uwagę na najważniejsze aspekty  rozgrywek dokonał oficjalnego otwarcia turnieju. 
Poszczególne mecze to emocje zawodników, walka o każdy metr murawy, godne uwagi akcje i efektowne bramki. W trakcie  twardej gry i sportowych nerwów widoczne było poszanowanie przeciwnika, uczciwa rywalizacja i gesty szacunku dla wszystkich drużyn oraz poszczególnych zawodników. W ferworze ambitnej walki uczestnicy znaleźli także czas na koleżeńską  rozmowę.


PUCHAR PRZECHODNI WÓJTA GMINY FRYSZTAK W ROKU 2014 
ZDOBYŁA REPREZENTACJA CIESZYNY !!!Więcej informacji, wyniki i galeria zdjęć na stronie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku - kliknij tu  
Frysztak24 patronował medialnie imprezie. 
Dodaj do Google Plus

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz