Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Jan Ziarnik zostaje. Aktualizacja 10:53

Przez kolejną już 5 kadencje w gminie Frysztak na fotelu wójta będzie zasiadał Jan Ziarnik kandydat KWW Gospodarni i Samorządni. Jan Ziarnik w drugiej turze zdobył  2076 głosów 50,76%. Rożnica pomiędzy kandydatami w obecnych wyborach wyniosła 62 głosy.

Nowy wójt nie ma większości w radzie gminy. Większość 2 tygodnie temu zdobyli radni Prawa i Sprawiedliwości – 8 radnych na 15.

Frekwencja w 2 turze wyborów samorządowych wyniosła 48,3 %. Głosów nieważnych 40.

Protokół Gminnej Komisji Wyborczej - link, kliknij tu! (PDF)

Prześlij komentarz

7 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl
 1. Serdecznie gratuluje i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. gratulacje ale pewne sprawy trzeba przemyśleć niektóre poprawić trzeba pomyśleć nad swym zastępca skoro tylu ludzi mówi ze jest niepotrzebny wręczać kwiaty na dzień kobiet możne którykolwiek z pracowników urzędnicy niech o 7.30.zaczynają prace a nie pija kawy w domu wiedząc ze pana jeszcze w pracy nie ma bo cztery lata szybko miną i może nie być już tak różowo bo już teraz było ciężko trzeba poczytać jak inni zaczynają od oszczę dności pozbywając się niepotrzebnych pracownikow samochodów itp.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pewnie wiele osob sie zastanawia czemu pod innymi postami z panem Ziarnikiem nie mozna bylo komenowac a ten jak juz wygral tak . Czy portal frystzak24 jest bezstronniczy ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Według mnie dlatego, że jest to informacja o wynikach wyborów!

  OdpowiedzUsuń
 5. Do Arek Kowalski:
  Sprawa jest prosta, każdy z komitetów wykupywał ARTYKUŁ SPONSOROWANY i to komitety decydowały czy mają być komentarze włączone czy nie. Jak by się Pan wysilił i zobaczył artykuły Pani Skiby, Pana Godka czy Pana Sarny też miały wyłączone komentarze.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Below Post Ad