KWW Nasze Sprawy - Dziękujemy

Dziękuję
Za każde dobre słowo, które usłyszałam w tej kampanii – dziękuję!
Za każde zaproszenie do domu – dziękuję!
Za każdy poczęstunek -  dziękuję!
Za każde słowo krytyki, które zmusiło mnie do myślenia i szukania rozwiązań i odpowiedzi – dziękuję!
Za słowa otuchy, za wsparcie, trzymanie kciuków – dziękuję!
Za dodawanie mi sił – dziękuję!
Za okazane mi zaufanie – dziękuję!
Za każdy głos oddany na kandydatów KWW Nasze Sprawy – dziękuję!
Za każdy głos oddany na mnie – SZCZEGÓLNIE DZIĘKUJĘ!

DZIĘKUJĘ naszym kandydatom – paniom Krystynie Strzępek, Marii Leszczyńskiej, Agacie Braczyk, Krystynie Godek i Katarzynie Wojciechowskiej oraz panom Krzysztofowi Niemcowi, Włodzimierzowi Głodowi, Mariuszowi Marczakowi, Tomaszowi Stadnickiemu, Tomaszowi Leśniakowi, Bartłomiejowi Juraszowi, Jackowi Teperowi oraz Andrzejowi Machowskiemu, któremu gratuluję zdobycia mandatu radnego i życzę mądrych decyzji. Jeszcze raz pozwolę sobie powiedzieć – poznanie Was i współpraca z Wami jest dla mnie wielką nagrodą.

Pomimo tego, że mój udział w wyborach się zakończył, to czuję się zobowiązana wobec tych, którzy mi zaufali. Zamierzam nadal działać na rzecz Mojego Miejsca na Ziemi – Ziemi Frysztackiej. Z miejsca, w którym jestem, postaram się realizować założenia wyborcze - na miarę możliwości i środków.
Gratuluję moim kontrkandydatom – panom Zdzisławowi Sarnie i Janowi Ziarnikowi. Życzę powodzenia w drugiej turze.

Zachęcam mieszkańców naszej gminy do udziału w drugiej turze wyborów –  mam nadzieję, że wyniki wyborów do rady gminy pokazały Państwu, że liczy się każdy głos. Każdy z nas ma szansę nadać ostateczny kształt zmianom, które już nastąpiły.Wszystkim życzę kulturalnej i rzeczowej kampanii przed drugą turą wyborów i mądrego wyboru 30 listopada.

Z wyrazami szacunku – Agata Skiba

Materiał wyborczy KWW Nasze Sprawy
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies