Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

NAUKA PŁYWANIA Z GOSIR-em / Uwaga wkrótce nowa oferta !!!

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku w swojej jesienno-zimowej ofercie zaplanował naukę pływania dla dzieci. Ta forma ruchu cieszy się dużą popularnością zarówno wśród naszych pociech jak i rodziców. Zajęcia odbywają się w każdy czwartek. Nauka pływania idzie naszym dzieciom świetnie - oswajają się z wodą, uczą się prawidłowych zachowań w środowisku wodnym i przy tym naprawdę dobrze się bawią. Za postępy dzieci odpowiada dwóch wykwalifikowanych, doświadczonych i przemiłych instruktorów, którzy podchodzą do dzieci z wyczuciem, a zajęcia prowadzone są w bardzo atrakcyjny i urozmaicony sposób. Nic dziwnego, że po zajęciach dzieci niechętnie opuszczają pływalnię w Strzyżowie:)
Więcej zdjęć na stronie organizatora - kliknij tu  

Kolejną atrakcyjną formą ruchu, którą planujemy wdrożyć w najbliższym czasie będzie nauka jazdy na nartach dla dzieci.  Szkolenie  prowadzone będzie nieodpłatnie przez Pana Marka Armatę - instruktora narciarstwa zjazdowego.  Szczegółowe informacje wkrótce.  
Pytania dotyczące nauki proszę kierować na adres e-mail: marek.armata@gosir.frysztak.pl lub tel. 503-300-552 Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad