Zabawa andrzejkowa

W dniu 22.11.2014 tj. w sobotę odbyła się zabawa, z której dochód został przekazany na pomoc w rehabilitacji Sebastiana Machosia.W imieniu organizatorów, jak również rodziców chłopca pragnę podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w imprezie oraz tym, którzy nie będąc na imprezie wsparli finansowo tę inicjatywę. Z zabawy został przekazany dochód w kwocie 2350zł na indywidualne subkonto Sebastiana Machosia w Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą", z którego mogą korzystać tylko rodzice Sebastiana po okazaniu faktur na leki ,sprzęt rehabilitacyjny itp. Jeżeli są chętni, którzy chcieliby wesprzeć rodziców chłopca finansowo, to podaję adres, na który można indywidualnie wpłacać datki. Dla rodziny liczy się każdy grosz, ponieważ wydatki na rehabilitację i leczenie są bardzo duże.

Fundacja Dzieciom ,,Zdążyć z pomocą''
ul.Łomiańska 5
01-685 Warszawa
Nr.konta 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Tytułem:19941-Machoś Sebastian-darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Jeszcze raz wszystkim dziękuję za udział w zabawie. Dla nas najpiękniejszym podziękowaniem jest przesłane przez rodziców zdjęcia Sebusia z różowym słonikiem, którego dostał na szczęście od organizatorów na których Sebuś promienieje uśmiechem.
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

0 - ilość komentarzy :

Prześlij komentarz