Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

1% = SPRZĘT MEDYCZNY. OSP FRYSZTAK DZIĘKUJE!

Zarząd Ochotniczej Straż Pożarnej we Frysztaku pragnie serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom, którzy przekazali 1% należnego podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego za rok 2013 dla OSP FRYSZTAK. Środki, które otrzymaliśmy w 2014 roku zostały przeznaczone na zakup sprzętu medycznego a mianowicie zakup stabilizatora pediatrycznego.

Stabilizator pediatryczny jest przeznaczony dla dzieci w wieku 2 do 10 lat i służy do zabezpieczenia małych pacjentów pediatrycznych z podejrzeniem urazów kręgosłupa w działaniach ratowniczych. Stabilizator został odpowiednio wyprofilowany i zapewnia właściwe unieruchomienie dziecka na całej długości kręgosłupa oraz stwarza m.in. możliwość bezpiecznej ewakuacji na przykład na desce ortopedycznej.

Dziękujemy za przekazany 1% oraz zaufanie jakim obdarzyli Państwo naszą jednostkę i zachęcamy do wsparcia w przyszłym roku.

Wszystkie chętne osoby oraz firmy, które nadal chciałyby wspierać naszą jednostkę prosimy o przekazanie 1% podatku. To tak niewiele, ale jak wiele można za to zrobić. Zapewniamy, że otrzymane wsparcie zostanie wykorzystane na szczytny cel, który pomorze nam lepiej funkcjonować oraz nieść pomoc osobom potrzebującym.Za okazaną życzliwość oraz pomoc dziękujemy.

Ze strażackim pozdrowieniem
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej 
we Frysztaku

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad