Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Info policyjne: Poważny wypadek, kilka kolizji, pod wpływem alkoholu, kradzieże, oszustwo

Po paru miesiącach przerwy wracamy dla Państwa z comiesięcznym raportem policyjnym z gminy Frysztak. Dzięki współpracy z Komendą Powiatową Policji w Strzyżowie będziemy Państwa informować co działo się w naszej gminie.

W styczniu doszło do 4 kolizji drogowych oraz jednego, bardzo poważnego wypadku drogowego. Do wypadku doszło 12 stycznia w Lubli, gdzie ciągnik siodłowy z naczepą zderzył się z busem, pisaliśmy o tym na naszym portalu – link kliknij tu!

Kolizje drogowe miały miejsce: 15.01. - we Frysztaku kolizja samochodu osobowego marki Opel ze zwierzyną leśną, 21.01. – w Widaczu kolizja samochodu osobowego marki Opel Vectra ze zwierzyną leśną, 26.01. – w Gliniku Średni kolizja samochodu osobowego marki Toyota ze zwierzyną leśną, 29.01. – w Gogołowie kolizja samochodu osobowego marki Honda z pojazdem marki Lublin.

W pierwszym miesiącu 2015 roku a dokładnie 15 stycznia zatrzymano w Cieszynie rowerzystę pod wpływem alkoholu. Pod wpływem były również 2 osoby, które zostały odwiezione przez policjantów do izby wytrzeźwień.

W styczniu nie obyło się bez kradzieży i kradzieży z włamaniem: 28.01. – we Frysztaku zatrzymano sprawczynię kradzieży sklepowej, w Lubli doszło do kradzieży 2 sztuk akumulatorów z samochodu ciężarowego, we Frysztaku skradziono 4 felgi aluminiowe wraz z oponami, kradzież z włamaniem miała miejsce we Frysztaku, skradziono zegarek oraz pieniądze

Oszukano mieszkańca Gogołowa, poszkodowany dokonał wpłaty przez internet zaliczki w celu rezerwacji samochodu na aukcji internetowej. Samochód został sprzedany innemu nabywcy, poszkodowany nie odzyskał gotówki.

INFO: KPP Strzyżów
Foto: Policja.pl, regiomoto.pl,

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad