Zapraszamy do konkursu - zdobądź kosze tradycyjnych wędlin.

Ze szkolnych sklepików znikają chipsy i batony oraz słodkie napoje a do łask wraca tradycyjne drugie śniadanie. Stara Wędzarnia z Frysztaka zachęca do promowania dobrego tradycyjnego jedzenia, które oprócz walorów  smakowo estetycznych promuje zdrowe wyroby bez ulepszaczy. Trwa  konkurs „Moja kanapka – Jem zdrowo jak dawniej”, w którym można wygrać  tradycyjne wędliny.
Zrób zdjęcie swojego śniadania i zapełnij swój świąteczny stół  tradycyjnymi wyrobami ze Starej Wędzarni.

Konkurs jest elementem akcji społecznej, mającej na celu zwrócenie uwagi  na nawyki żywieniowe naszego społeczeństwa. Zachęcamy poprzez tę akcję do przygotowywania drugiego śniadania w postaci tradycyjnej kanapki ze zdrowymi wyrobami sztuki masarskiej, świeżymi warzywami i pieczywem z tradycyjnego wypieku - mówi Marcin Januszczak ze Starej Wędzarni.

Wystarczy zamieścić zdjęcie swojego śniadania z wyrobami Starej Wędzarni na profilu Stara Wędzarnia, udostępnić ten wpis na swoim profilu a  najlepsze propozycję zostaną nagrodzone pysznymi wędlinami.

Mówi się dużo na temat niepoprawnej diety u dzieci, które w szkole jedzą batony i chipsy. Dorośli żywią się przetworzonym i odgrzewanym jedzeniem. Bardzo nas cieszy, że coraz częściej wracamy do tradycyjnych śniadań i posiłków w pracy, czy szkole. Prowadząc naszą akcję chcemy aby ten trend się nasilał. Przy okazji pragniemy zwrócić uwagę, że warto wybierać wędliny z zakładów, gdzie nie nastrzykuje się mięsa, ani nie stosuje innych zabiegów, mających na celu jedynie podniesienie wagi produktu. Wyroby Starej Wędzarni powstają w oparciu o recepturę przedwojennych mistrzów masarskich, w której nie ma mowy o sztucznych dodatkach, nastrzykach, czy pseudo-ekologicznych dymach w płynie. Przez setki lat tak właśnie przygotowywano polskie wędliny. Tylko mięso, przyprawy, naturalny dym, otrzymywany podczas spalania drewna i praca ludzi, którzy kochają to, co robią! – mówi Marcin Januszczak.

Szczegóły dotyczące konkursu na stronie
www.stara-wedzarnia.pl/regulamin-konkursu-mojak-kanapka-jem-zdrowo-jak-dawniej
oraz na www.facebook.com/starawedzarnia

Artykuł sponsorowany