„Moja ulubiona zabawka" - Gminny Konkurs Plastyczny.

W dniu 18.03.2015 r. w Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku odbyło się uroczyste wręczenie nagród przedszkolakom biorącym udział w Gminnym Konkursie Plastycznym „Moja ulubiona zabawka".

W spotkaniu wzięły udział dzieci z Przedszkoli w Lubli i Gogołowie oraz z Przedszkola Specjalnego i Przedszkola Publicznego we Frysztaku wraz ze swoimi nauczycielami, opiekunami oraz rodzicami.

Uroczyste wręczenie nagród poprzedził spektakl „Królewna Śnieżka" przygotowany przez wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego pod kierownictwem Pani Wioletty Petki - Grygiel i Pana Zbigniewa Mikuszewskiego. Przedstawienie bardzo podobało się dzieciom, młodzi aktorzy zebrali gromkie brawa za swój występ.

Po spektaklu nadszedł czas na wręczenie dyplomów i nagród, każdy nagrodzony i wyróżniony przedszkolak otrzymał z rąk Pani Wicedyrektor Teresy Guzy  pamiątkowy dyplom oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Panią Dyrektor SOSW Agatę Wyciślak, ponadto wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały słodki upominek.

Na zakończenie uczestnicy spotkania obejrzeli wystawę  prac konkursowych. Dzieci podekscytowane odnajdywały swoje rysunki i z ciekawością oglądały prace rówieśników.

Dziękujemy pracownikom  oraz Pani Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury we Frysztaku Joannie Czekajowskiej za zaangażowanie i wszelką pomoc podczas przygotowania uroczystości, zaś wszystkim uczestnikom Konkursu i ich opiekunom za wspaniałe, ciekawe ilustracje!

W konkursie brały udział dzieci z przedszkola we Frysztaku - relacja - link kliknij tu, dzieciaki z przedszkola w Gogołowie, relacja - kliknij tu! oraz dzieci z przedszkola w Lubli - relacja - kliknij tu!

Info i foto: sosw-frysztak.strzyzowski.pl