Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO W RĘKACH FRYSZTACKICH SAMORZĄDOWCÓW


W dniu 11.03.2015 r. w Puławach Górnych odbyły się „II Mistrzostwa Samorządowe w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego”. Celem zawodów była integracja samorządów,  rozwój aktywności fizycznej w samorządach oraz poruszenie istotnych kwestii związanych z rozwojem dyscyplin sportów zimowych. Organizatorem imprezy było Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych przy współpracy z Gminą Rymanów i   Ośrodkiem Sportów Zimowych KiczeraSki.   


Zawodnicy podzieleni na trzy kategorie indywidualne i i jedną drużynową walczyli o główne trofeum w konkurencji slalom gigant. Na linii startu stanęli  wójtowie, burmistrzowie, prezydenci miast, dyrektorzy jednostek organizacyjnych i pracownicy administracji publicznej województwa podkarpackiego.  


Oficjalnego otwarcia i zakończenia imprezy wraz z dekoracją zawodników dokonał osobiście Marszałek Województwa Podkarpackiego Pan Władysław Ortyl - Prezes PSST. 

Wysoki poziom zawodów i doskonałe przygotowanie połączone ze wspaniałą atmosferą spowodowało, że uczestnicy nie tylko rywalizowali na trasie slalomu ale również dali przykład jak można aktywnie, zdrowo i bezpiecznie spędzić czas. 


Podczas zawodów bardzo dobrze zaprezentowała się reprezentacja Gminy Frysztak, która  w składzie Jan Ziarnik - wójt gminy, Tomasz Garncarski - sekretarz urzędu oraz Marek Armata dyrektor GOSiR wywalczyła drużynowo I miejsce. Najlepiej wśród ekipy Frysztaka zaprezentował się Pan Tomasz Garncarski, który stanął na najwyższym stopniu podium klasyfikacji indywidualnej.  O podium otarli się także Jan Ziarnik i Marek Armata zdobywając czwarte miejsca w swoich kategoriach. 


Udział w zawodach był czymś więcej niż tylko sportową rywalizacją. Był to czas, który został poświęcony na wymianę doświadczeń dotyczących rozwoju sportu, aktywności fizycznej i kierunku działalności samorządów w zakresie propagowania aktywnych form wypoczynku. Sportowe spotkania są także jednym z ważnych elementów współpracy Gminy Frysztak z Samorządem Województwa Podkarpackiego. 
Gratulujemy organizatorom świetnie przygotowanej i przeprowadzonej imprezy, a wszystkim zawodnikom dziękujemy za sportową zabawę i walkę Fair Play. 
Opracowanie:
Marek Armata
Zdjęcia: http://www.podkarpackie.pl/
Jan Ziarnik na mecie 
 
Tomasz Garncarski w trakcie zjazdu 
Tomasz Garncarski odbiera puchar z rąk Marszałka Pana Władysława Ortyla 
Prześlij komentarz

1 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad